Nezávazná poptávka
Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.
Pokud je náš zákazník po realizaci zakázky spokojený, dodává nám to energii do další práce. Jsme hrdí na to, že se zde můžeme pochlubit citacemi z dopisů našich zákazníků.
Dobrý den, pane Růžičko,
dnes jsme se přestěhovali a všichni zaměstnanci začali pracovat poprvé na svých místech. Nábytek je úžasný a většina z nás je velmi spokojena s tím jakou jste odvedli práci. Zvlášť bychom rádi poděkovali pánům, kteří naváželi a montovali nábytek. Velmi si vážíme toho, že se vše povedlo včas i za cenu přesčasů vašich lidí. Nábytek byl namontovaný v pořádku a doposud nemáme žádnou stížnost na nějakou vadu nábytku nebo nějakou nepřesnost.
Také bych pane Růžičko rád poděkoval vám za zvládnutí koordinace a za to, že jste se nám věnoval nad rámec činností, že jste nám dokázal poradit a vše bylo nakonec podle očekávání. Moc díky za vaše rady. Skvělá práce.
Rádi poskytneme referenci za kvalitně odvedenou práci a perfektní nábytek, který jste nám vytvořili na míru. Jste velmi flexibilní a to se opravdu počítá.
Moc vám děkujeme a těšíme se na další spolupráci v budoucnu.
Jaroslav Raboch | Benefit Management s.r.o
![]()
…se společností TOP OFFICE spolupracujeme od roku 2011 a díky osobnímu přístupu, profesionálním službám a také kvalitním a moderním produktům se stala našim výhradním dodavatelem interiérů…
…a velmi oceňuji poskytnuté architektonické návrhy interiérů vypracované pro naší společnost zdarma. Splnily naše představy a také přinesli novou inspiraci, kterou jsme v následné realizaci použili…
… kancelářský nábytek MOON používáme v naší společnosti již 4 rokem a stále je v perfektním stavu…
Milan Černohous | VZV Group s.r.o.
![]()
Dobrý den, pane Nováčku,
děkuji Vám a panu architektovi za úspěšný projekt obnovy našich kanceláří.
Prosím Vás o vyřízení našeho "Díky" i oběma Vašim kolegům, kteří nám nábytek montovali - pan Fuchsík a pan Pelikán. Přístup pánů byl velice vstřícný a profesionální, odvedená práce precizní a skvěle provedená. Za nás velká pochvala.
Děkuji a přeji ať se daří.
Daniel Charvát | BIBUS s.r.o.

Dobrý den pane Růžičko,
vše je SUPER, zřejmě jsem vybral dobrého dodavatele :-)
Čekal jsem, že to nebude špatné, ale až takhle? :-) co jsme si spolu od začátku dohodli, tak to i bylo. Budu Vás doporučovat!
Úhradu faktur pohlídám.
S pozdravem,
Vlastimil Tauchman | T A L P A, spol. s r.o.
![]()
Dobrý den pane Nováčku,
dovolte mi abych poděkovala jak Vám osobně, tak i Vašim kolegům, kteří u nás včera nábytek montovali.
Vaši kolegové byli skvělí. Pracovití, komunikativní, pečliví, profesionální. Prosím ještě jednou jim poděkujte za skvěle vykonanou práci.
Kolegyně jsou ze svých nových kanceláří nadšené.
Moc děkujeme a přejeme Vám ať se daří.
Jana Moravcová | SILK & PROGRESS, spol. s r.o.
Dobrý den,
Spokojenost je veliká, moc za vše děkuji. Pánové jsou moc šikovní a také slušní, což není vždy pravidlem. Jen co se zabydlím v této „nové kanceláři“, doobjednáme ještě nějaké kousky …..
Přeju Vám příjemný zbytek dne
Ivana Jiroušová | Česká televize

Dobrý den, pane Chovanče,
Mockrát Vám děkuji za skvěle odvedenou práci a profesionální přístup, pevně doufám, že společně najdeme řešení, které bude nejvhodnější variantou pro našeho klienta.
S pozdravem a přáním hezkého dne
Kateřina Čenovská | KOGAA architektonická kancelář

Citace z príspěvku paní Veroniky Froňkové na síti Linkedin:
Hledala jsem dodavatele nábytku a strýček #google mi nasměroval na #TOPOFFICE. A já bych je nyní za skvělou práci nasměřovala mezi vás. ⬅⬆➡
Měli všechno, co jsme potřebovali, stoly, židle, skříně i akustické paravany/mraky. Po obdržení katalogů jsme vybrali jsme několik produktů a po krátké době dostali grafický návrh, který byl perfektní! Stačilo jen doladit #Swagelok barvičky na showroomu a projekt byl hotový. Dodání proběhlo v domluveném termínu a já jen můžu říct, že doporučuji.
Takže kdybyste potřebovali nábytek, kontaktujte Martin Chovanec
ZUŠ Soběslav
Vážený týme společnosti TOP OFFICE,
rády bychom Vám upřímně poděkovaly za realizaci nových administrativních prostor a kanceláří. I po roce od
dokončení projektu musíme říct, že jsme z výsledku stále nadšené a každý den si znovu uvědomujeme, jak
skvělé rozhodnutí bylo svěřit realizaci právě Vaší firmě.
Od prvního kontaktu jsme se setkaly s mimořádnou profesionalitou, vstřícností a schopností dokonale pochopit
naše představy i potřeby. Celý proces probíhal neuvěřitelně hladce, organizovaně a s maximální péčí o detail.
Vše bylo splněno přesně podle domluvy, v dohodnutých termínech.
Velké poděkování bychom chtěly věnovat především panu Růžičkovi, který byl po celou dobu výborným
reprezentantem Vaší firmy. Velmi si vážíme jeho profesionality, zkušeností, přehledu i schopnosti přesně
odhadnout potřeby klienta. Bylo znát, že svou práci dělá s velkým nasazením a že mu záleží nejen na samotné
realizaci, ale především na tom, aby se zákazník v novém prostoru opravdu cítil dobře. Oceňujeme jeho
schopnost hledat řešení tak, aby vše fungovalo prakticky i esteticky zároveň. Díky němu jsme po celou dobu
měly jistotu, že je projekt ve správných rukou.
Stejně tak bychom chtěly poděkovat paní Kollárové - Ksandrové, se kterou byla spolupráce naprosto skvělá. Je
až neuvěřitelné, že jsme společně dokázaly doladit kancelář ekonomky prakticky během dvou e-mailů a
jednoho telefonátu — a výsledek přesně odpovídal tomu, co jsme si představovaly. Celá spolupráce působila
sehraně, profesionálně a přirozeně.
Velmi si vážíme také kvality použitých materiálů i celkového zpracování. Naše kanceláře jsme si opravdu
zamilovaly. Pracuje se nám zde skvěle, prostředí působí příjemně, moderně a inspirativně. Kanceláře si navíc s
radostí průběžně barevně dekorujeme a obměňujeme podle ročních období, takže prostor stále žije a má krásnou
atmosféru. Myslíme si, že je to znát nejen na nás, ale i na celkové náladě ve škole.
Ještě jednou Vám tedy chceme za vše srdečně poděkovat a vyjádřit uznání za Vaši práci. Byla radost s Vámi
spolupracovat.
S úctou a poděkováním
Hana Hlasová - ředitelka ZUŠ Soběslav
Společnost TOP OFFICE spol. s r.o. splnila naše očekávání jak v přístupu, tak v samotné realizaci a i ve splnění požadovaného termínu. Celkově jsme byli s prací společnosti velmi spokojeni. Jednalo se o vybavení interiérů kompletním sortimentem kancelářského nábytku v objemu 4 mil. Kč
Ing. Petr Bršlica, Gienger
Vyřešíme s Vámi Vaše potřeby a připravíme pro Vás řešení na míru.